Boží rok

Jak získat podporu, kterou jste v dětství nedostali?

Většině lidí se neplní sny, nedějí se jim zázraky, protože nevěří, že je to možné. Chybí jim víra. Mysl mají plnou pochybností.

Víra je cesta od představy k naplnění touhy. Když věříte v naplnění, vaše podvědomí podle toho začne jednat, začne z vás vycházet jiná energie.

Chybí vám víra?

Většina lidí tuto víru nemá, protože v dětství v nich nikdo tento pocit nebudoval, nepodporoval, nepěstoval a neposiloval ho.

Změna, kterou musíte projít, je hluboká, a proto na ni knížky, víkendové kurzy, afirmace a vizualizace nestačí.

Zkratky a metody slibující změnu za 21 dní nefungují. Kdyby tyto zkratky a triky fungovaly, tak jsme všichni hubení, krásní, fit, šťastní a bohatí.

6 důvodů, proč afirmace a vizualizace nefungují

 • Jsou často jen účelové a mechanické, chybí jim emoce a pocity. A to, co nás ovlivňuje nejvíce, jsou právě emoce.
 • Chybí jim fyzický prožitek, to je kontakt s tělem a vtělování. Informace musíme vnímat celým tělem, abychom zasáhli každou buňku v těle a tím v mozku vytvářeli nové nervové spoje.
 • Chybí jim spirituální přesah, vyšší síla, inteligence, na kterou se napojíme a která nás podpoří.
 • Chybí jim nejdůležitější věc. Tou věcí je vztahovost. To, co vás formovalo, byly právě vztahy a informace, které k vám proudily skrze vztahy od vašich rodičů a lidí blízko vás.
 • Afirmace a vizualizace lidé říkají sami sobě v první osobě. Ale to nefunguje. To je jen bezmyšlenkovité a bezpocitové opakování. Malé dítě k sobě taky neumí mluvit v první osobě, tudíž nelze obejít fázi formovací fázi: “ Ty jsi.”
 • Chybí jim mentální obrazy, barvy a obrazotvornost. My uvažujeme o sobě ve formě obrazů, fantazií a příběhů. Barevnost a barvitost dělá zázraky. Jen se rozpomeňte, jak barvy ovlivňují vaše pocity.

Co tedy funguje?  Neuroregenrace

Existuje mnohem silnější nástroj, než jsou afirmace a vizualizace. Je to neuroregenerace. Neuroregenerace nezůstává jen na logické úrovni. Jde hlouběji, až do buněčné úrovně.

5 důvodů, proč je neuroregenerace tak silná

Pracuje s vyživující a podpůrnou větou, kterou jste jako děti potřebovali slyšet.

Využívá barvy a obrazce a hlavně zapojuje emoce a práci s tělesným prožitkem. Jen tak vznikají v mozku nová nervová spojení a změna se vám dostane pod kůži.

Využívá vztahovosti, protože to, co nás formuje, jsou vztahy a informace, které k nám proudí ze vztahů od důležitých osob.

Je postavena na nejdůležitějším dialogu, který vás jako děti formoval. A to je fáze „ty jsi“.

Využívá spirituální přesah, nestačí zapojit jen intelekt, je třeba zapojit sílu, která nás přesahuje.

Je to nejsilnější metoda na změnu podvědomí, protože využívá 4 elementy. Využívá fyzickou, emoční, mentální a spirituální energii.

Změňte svůj osud

Registrujte se do programu

Jak získat podporu, která vám v dětství chyběla

Vytvořil jsem pro vás trénink Boží rok, v němž se budete sytit, vyživovat podporou, které se vám v dětství nedostávalo, kterou vám rodiče nepředali a která je zásadní pro to, abyste uvnitř sebe měli víru v naplňování vašich přání, místo pochybností a nejistot.

Stejně jako jste se naučili jezdit na kole, tak v tomto kurzu získáte víru, že vyplňování přání je normální. A proto se vaše sny začnou plnit.

Co si myslíte, že by se stalo, kdybyste sami sobě věnovali každý den 14 minut? 14 minut si na sebe vždy můžete najít. Umíte si představit, jak moc to může změnit váš život, myšlení, energii? To, co děláme jednou za čas, není podstatné, ale důležité je to, co děláme opakovaně.

7 minut ráno - Neuroregenerace

Každé ráno po dobu 7 minut budete sami sebe dosycovat podporou, která vám v dětství chyběla. Ta zůstane aktivní ve vaší mysli po zbytek dne a bude pracovat mimo vaše vědomí.

Pokud je člověk vystavován opakovaným impulzům, pak ho tyto impulzy začnou přetvářet, přepisovat jeho nervové cesty. Takto se impulzy začnou zhmotňovat.

7 minut večer – Rituál sklízení úspěchu

Večer se budete věnovat 7 minut sklízení úspěchů.

Pro život existuje jedno důležité pravidlo, které málokdo zná. Tady je: „Čím více slavíte, tím více máte v životě co oslavovat.“

Když si uvědomujete úspěch, když jste za něj vděční, když z něj máte radost, tak roste vaše touha po úspěchu. Tohoto principu budeme využívat.

Co získáte?

Každý den dostanete email s jednou vyživující podporou.

Získáte návod, jak provádět nejsilnější metodu na přepis podvědomí - neuroregenraci.

Návod, jak vykonávat rituál sklízení úspěchu.

Přístup do prémiové části.

Celoroční a každodenní podpůrný proces, který vás dosytí, dodá vám to, co vám v dětství chybělo.

Kolik do své přeměny investujete?

 • jen 5 korun (EUR 0,2) denně.
 • to je 2 300 Kč (EUR 90) za celý rok práce na sobě.
 • 2 300 korun je hodnota 6 knížek nebo jednoho semináře.
 • To není moc, pokud si uvědomíte, jakou změnou projdete a jaký to bude mít dopad na váš život. Může to být jedna z nejlepších investic, kterou jste kdy udělali.
 • Zde investujete do celoročního tréninku.
Registrujte se do programu Boží rok

Lidé mají jednu neuvěřitelnou schopnost

Dokážou změnit v životě to, co jim nevyhovuje. Nejdůležitějším rozhodnutím je rozhodnutí změnit svůj život. Pracovat na tom je ale třeba každý den, po malých krůčcích a neustupovat. Tak projdete opravdu hlubokou změnou na buněčné úrovni.

Po tomto kurzu se začnou vyplňovat vaše přání, zázraky se stanou součástí vašeho života. Budete mít víru v sebe, v naplnění svých přání, budete umět používat principy toho, jak si přát, a budete v ně věřit. Budete mít naplněný a úžasný život.

Dlužíte to sami sobě. Proč?

Život nám byl dán, je to dar. A na oplátku chce, abychom ho žili naplno, abychom naplno žili své poslání na zemi. Pokud se vám nedějí zázraky, dlužíte to sami sobě.

Nečekejte, nehledejte zkratky. Udělejte vše pro to, abyste měli úžasný, plnohodnotný život propletený zázraky a vyplněnými sny. Investujte do sebe, jednejte.

Registrujte se do programu