Boží rok

Proč se lidem nevyplňují přání?

Věříte tomu, že to, co se se vám děje, je závislé na tom, co se odehrává uvnitř vás?

Skrze mysl, víru a pocity jsme schopni vytvářet kvantové efekty, které dokáží vytvořit neuvěřitelné mistrovské dílo. A tím mistrovským dílem je úžasný život.

 

3 důvody, proč se vám neplní přání

Proč se lidem nedějí zázraky, neplní se jim sny, nedostávají to, po čem touží? Existují 3 důvody:

  1. Nevěří, že je to možné.
  2. Nevěří v princip přání.
  3. Nevědí, jak na to, nevědí, jak si mají přát.

Tyto 3 věci ovlivňují to, jak komunikujete s vesmírnou silou, s tvořivou energií, s podstatou, ze které vše vzniklo.

Nejzásadnější je nevíra. Lidé totiž nevěří. Nevěří ve své sny, ve své schopnosti, v zázraky, v to, že mohou dosáhnout velikých věcí.  A proč? Když byli dětmi, nikdo v nich tento pocit nebudoval, nepodporoval, nepěstoval a neposiloval ho.

 

Je to stejné jako s jízdou na kole

Dítě nejdříve potřebuje vidět a být uchváceno tím, že jízda na kole je možná, že je to zábava. Potřebuje slyšet: “Ty to taky zvládneš a budeš jezdit na kole”. Takže nejdříve jezdíte s oporou. Pak přijde okamžik, kdy vám pomocná kolečka sundají, a někdo za vámi běhá a pomáhá vám držet balanc. Tak získáváte důvěru, víru v sebe, v kolo, ve schopnost jet a udržet rovnováhu, víru v gravitaci a fyzikální zákony, které neumíte pojmenovat.

Stejně tak můžete získat víru: „Ano, přání se mi mohou plnit, a je to naprosto normální.“

 

Kdo nemá víru, má pochybnosti

Když jsme vyrůstali, tak jsme většinou zažívali období přistřihování křídel a nejčastěji slyšeli:  “Nesmíš.”. Pak: “To se nedělá.” Potom následovalo: “To nejde. Tak se to nedělá.” Když jsme dospívali, tak to byly nejčastěji věty: “Drž se při zemi.”  A taky prosebná forma: “Proboha, buď rozumný!” Nebo výhružně: “Zbláznil ses?”.

Tímto nebyl živen jen mozek, ale celé tělo, každá buňka v něm.

Tyto informace, tyto impulzy se vtisknou do nervové soustavy. Když vám někdo neustále opakoval, že jste neschopní, tak se tato informace do vás otiskla, vytvarovala vaše nervové cesty, vryla se do každé buňky, do vaší DNA. A proto máte v sobě pocit, že jste neschopní, nic nedokážete a nic si nezasloužíte.

 

Pochybnosti a nevíra vytvářejí životní osud

Události se nedějí jen zdánlivě.  Ve skutečnosti jim dáváme vzniknout my.

Pokud si myslíme, že nemůže být bohatí, tak jsme chudí. Naopak: když si myslíme, že jsme bohatí, tak bohatneme a máme více peněz. To, co očekáváme, v co věříme, určuje výsledek, to sebenaplňující se proroctví.

Hojnost je zážitek, který buď uvnitř sebe máte, nebo ho nemáte. Pokud ho nemáte, těžko dojde k naplnění vašich přání a tužeb. Je to pocitová věc.

 

Víra je základem všech zázraků, které nelze vědecky analyzovat

Pocit, který v sobě máte, se přenáší do kvantového pole. Pole nám vrátí to, co jste do něj vyslali podle toho, jak jste na něj působili, jaký z vás má pocit.

Nejsilnější nástroj nejsou naše myšlenky, ale víra, protože myšlenky se o víru opírají.

Víra je cesta od představy k naplnění touhy. Když věříte, začnete podle toho jednat, začne z vás vycházet jiná energii. Víra je základem všech zázraků, které nelze vědecky analyzovat.

 

Věci k nám přicházejí podle našeho vnitřního vyladění

Věci k nám přicházejí podle toho, na co jsme vyladěni, jak jsme vyladěni na vyšší princip, moudrost, bytí, esenci, vesmír, podstatu.

Život nám byl dán, je to dar. A na oplátku chce, abychom ho žili naplno, abychom naplno žili své poslání na zemi. Pokud se vám nedějí zázraky, vy to dlužíte sami sobě.

 

Lež, lež a lež – odhalení ve 2. videu

Podívejte se na druhé video, které vám pošlu za pár dní. Odhalím vám jednu z největších lží v osobním rozvoji. Jsou to slibované změny za 21 dní a důvod, proč víkendové kurzy a knížky nefungují.

 

A nezapomínejte snít a přejte si. Cokoliv, co si dokážete představit, se vám vyplní.